chs z podhradí loket

Naše ChS sídlí v historickém městě Loket na Karlovarsku, po domluvě je možné nás navštívit, vybrat si, a morčátko si tak rovnou odvézt. V případě, že nemůžete přijet, nebo je to pro Vás daleko, dopravu zvířat po celé ČR i SR v současné době zajišťuje firma privez-zvire.cz, se kterou máme výborné zkušenosti. Dopravu Vám domluvíme a zahrneme do ceny morčátka. Cena je nyní / 11. 5. 2020 / 400Kč za kus po ČR a doručovací dny dle tras jsou pátek, sobota a neděle.

Naše morčátka nás opouštějí minimálně ve věku 5 týdnů, váze 250 - 300g a ošetřená proti vnějším parazitům.

Cena morčátek je smluvní, pohybuje dle zbarvení a pohlaví ve výši 400 až 800Kč za jedince při osobním převzetí, nebo platbou převodem na účet.


Vysvětlivky :

- předběžná rezervace - trvá po dobu 5 dnů pro potřeby platby, poté bude morčátko opět nabídnuto k prodeji dalším zájemcům,

 - rezervace - morčátko je zaplacené a čeká na vyzvednutí.

!!! Žádáme Vás o 100% odpovědnost za zvířátko, nekupujete si věc, proto vše dobře promyslete, v případě nevyzvednutí si morčátka ve smluveném termínu bude účtován storno poplatek ve výši 100% a morčátko nabídnuto jinému zájemci. Tímto se také pro nás stáváte nespolehlivou osobou a další zvířátko Vám neposkytneme. Děkuji za pochopení a věřím, že se toto bude stávat co nejméně. !!!

Za Chs Z podhradí Lokte Jitka Pelcová.Naše morčátka k prodeji i rezervaci najdete v sekci Naši samci a Naše samice.* morče Loket *ceske suvenyry loketGalerie historických pohlednic Loket